Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche
 • VERMICULIT in BAUWIRTSCHAFT

  Vermiculit – das einzige Material, das gleichzeitig zur Verfügung stellen kann Schutz, Schallschutz, Brandschutz und dekorative alle Gebäudestrukturen.
 • VERMICULIT in BAUWIRTSCHAFT

  Vermiculit – das einzige Material, das gleichzeitig zur Verfügung stellen kann Schutz, Schallschutz, Brandschutz und dekorative alle Gebäudestrukturen.
 • Geblähtem Vermiculit in Tierhaltung

  Geblähtem Vermiculit findet seine Anwendung in der Tierhaltung. Es wird als Träger von Vitaminen, Melasse, Cholinchlorid und anderen Medikamenten verwendet. Entfeuchtet Unterlage auf Basis von Vermiculit sind billig genug und erschwinglich.
 • Geblähter Vermiculit in der Ökologie

  Geblähtem Vermiculit zur Filtration Behandlung von Industrie- und Haushaltsabwasser verwendet, Ölverschmutzungen , organische und toxische Flüssigkeiten aus festen und flüssigen Oberflächen.
 • Geblähter Vermiculit in Pflanzenzucht

  Vermiculit, ein mineralisches Wesen unterstützt nicht die rot, bakterielle Vermehrung und Verteilung einer Vielzahl von Pilzen und daher weit verbreitet in der Anlage verwendet. Wenn in den Boden aufgeblätterten Vermiculits machen, er hat überhaupt keinen Effekt auf das Wurzelsystem von Pflanzen. DETAILS ÜBER UNS
1
/
3
/

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

КУПИТИ ВЕРМИКУЛІТ КОМПАНІЇ ECOVERM МОЖНА ТУТ

Вермикуліт – дійсно універсальний, простий у використанні, економічно вигідний, довговічний та екологічний мінерал. Це порівняно новий, але надзвичайно перспективний екологічний матеріал на сьогодні. У вас є потреба у нашій продукції? Ми підскажемо, де і як вермикуліт купити швидко!

Компанія ECOVERM займається найбільш професійною обробкою вермикуліту, що забезпечує гарантійну якість та ефективність цього мінералу під час його використання в більш ніж 200 галузях промисловості та сільського господарства.

Завдячуючи таким властивостям, його по праву можна назвати невід’ємним елементом майбутнього – будівельного, аграрного, господарського та виробничого в цілому.

Сподіваємось, на нашому сайті ви знайдете багато цікавинок як для себе, так і для свого оточення. Якщо ви вже хочете купити вермикуліт або будь-яку іншу продукцію, або ж у вас виникають будь-які запитання, звертайтесь до нас, ми неодмінно вам допоможемо.

ПРО НАС

Компанія ЕКОВЕРМ професійно займається обробкою  вермикуліту, а також виробництвом продукції на його основі: спученого вермикуліту, вермикулітових плит, підсушувачів підстилки та ґрунтових субстратів.  Ви можете купити продукцію зі складів у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Вінниці гуртом і в роздріб. Ми працюємо на всій території України, поступово створюючи та розширюючи дилерську мережу в усіх її регіонах.

Детально
Зображення вермикуліт купити в Україні від компанії ECOVERM (фото 1)

ПРО ВЕРМИКУЛІТ

Вермикуліт – абсолютно безпечний, негорючий, вогнестійкий та екологічно чистий матеріал.
При термальній обробці температурою близько 1000°С цей мінерал має здатність «вибухати», збільшуючись в своєму об’ємі в 10-20 разів і перетворюючись на матеріал, за формою схожим на невеликий розтягнутий черв’ячок (з латині vermiculus – черв’ячок), – спучений вермикуліт – пористий, пухкий і дуже легкий матеріал, який з вигляду і на дотик чимось нагадує злакові пластівці.

Спучений вермикуліт характеризується:

 • особливою легкістю;
 • безпечністю;
 • негорючістю та пожежестійкістю;
 • хімічною інертністю та біологічною стійкістю;
 • високою сорбційною здатністю.

Завдяки своїм унікальним якостям і 100% екологічності цей мінерал дуже популярний в таких сферах діяльності як металургія, будівництво, рослинництво, тваринництво, хімічна промисловість, пожежобезпека та багато інших.

Спучений вермикуліт використовують для теплоізоляції

Спучений вермикуліт широко застосовується для теплоізоляції будівельних конструкцій. Цей матеріал ідеальний як основа під теплі підлоги через свій низький коефіцієнт теплопровідності.

Вермикуліт володіє дуже легкою вагою

Використання спученого вермикуліту в полегшених бетонах дозволяє значно знизити загальну вагу будівельних конструкцій. Враховуючи легкість і пористість цього мінералу, його застосовують при виробництві легких і теплих бетонів, а також інших новітніх будівельних матеріалів, наприклад, будівельних блоків. Також зі спученого вермикуліту виробляють екологічно безпечні вогнестійкі і теплоізоляційні вермикулітові плити. На відміну від полімерних утеплювачів вермикуліт не має терміну старіння та розкладання.

Спучений вермикуліт застосовують для шумоізоції

Вермикуліт спучений має велику пористість, тому і він, і всі засипані ним пустоти, характеризуються високим звукопоглинанням, завдяки чому цей матеріал широко використовується як природний звукоізолятор. На відміну від багатьох інших матеріалів, він – абсолютно безпечний для здоров’я. Тому для шумоізоляції гучних приміщень з постійним перебуванням людей – особливо актуальний.

Вермикуліт - незамінний у рослинництві

Мінерал вермикуліт, так само як і виготовлені на його основі продукти, не підтримує гниття, розмноження бактерій, а також поширення різноманітних грибків, а тому широко застосовується у рослинництві. При внесенні спученого вермикуліту в ґрунти він абсолютно не впливає на кореневу систему рослин. А, враховуючи його абсорбуючі здібності, навпаки, створює сприятливе по вологості і утриманню добрив середовище для рослин.

Спучений вермикуліт застосовується у тваринництві

Вермикуліт спучений часто використовують як носіїв вітамінів, меляси, холін хлориду та інших лікарських речовин. Підстилочний матеріал на основі вермикуліту є досить дешевим і доступним, адже купити вермикуліт не становить жодних труднощів. Він відрізняється високою волого- і газопоглинаючою здатністю, низькою теплопровідністю, є нешкідливим, вільним від патогенних мікробів, цвілі і токсичних речовин.

Завдяки вмісту оксидів таких мікроелементів як кальцій, магній, калій, алюміній, залізо, кремній вермикуліт є ефективним біостимулятором росту. Він стерильний та не містить важких металів. Спучений вермикуліт є природним сорбентом, завдяки чому він легко і без завдавання шкоди виводить з організму тварин токсичні продукти метаболізму.

Вермикуліт є ефективним в інших сферах застосування

Також спучений вермикуліт використовується для фільтраційного очищення промислових і побутових стічних вод, ліквідації розливів нафтопродуктів, органічних і токсичних рідин з твердих та рідких поверхонь.

НОВИНИ

Завжди раді ознайомлювати Вас із новинами нашої діяльності.
До вашої уваги пропонуємо ряд цікавих анотацій.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.