Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

By Юрій 7 Jahren agoNo Comments
scope-ecoverm-ecology-clean-the-surfaces-from-petroleum-products

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Очистка води від нафтопродуктів

Очистка поверхонь, а особливо очистка води від нафтопродуктів – одне з найважливіших завдань сьогодення, так як промисловість досягла неабияких висот у своєму розвитку, а наслідки її роботи поки що так і залишаються неліквідованими та стоять під відкритим питанням.

Споживання нафти в Україні становить близько 25-30 млн. т., а тому це зумовило утворення широкої мережі об’єктів нафтозабезпечення в останні роки, що підвищило екологічний ризик у 2 рази, так як нафтопродукти є найбільш небезпечними техногенними розповсюджувачами, бо їхні вуглеводи утворюють токсичні сполуки на як на поверхні ґрунту, так і в самому його шарі.

Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – найбільш раціональне вирішення даної проблеми

Як природний сорбент вермикуліт стане найбільш дієвим засобом для очистки води від нафтопродуктів. Він подібний активованому вугіллю, набуває гідрофобності, тобто не змочується, а відштовхує від себе воду, що й дозволяє використовувати його для очистки води зокрема.

Механізм дії вермикуліту під час очистки води від нафтопродуктів

  1. вермикуліт використовується в якості фільтра, через який перекачується забруднена вода;
  2. якщо концентрація нафтопродуктів надто висока (розливи), то достатньо 5-6 хвилин, аби остаточно очистити води;
  3. якщо концентрація невисока (30-50 мг/л), то фільтрація обмежується величиною 12 м/год;
  4. сорбційна ємність становить 1,6-3,5 г/г залежно від інтенсивності аерації розчину.

Компанія ECOVERM пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних властивостей. Очистка води від нафтопродуктів з використанням вермикуліту торгової марки ECOVERM™ не тільки пришвидшить цей процес, але й піднесе його на якісно новий рівень.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.