Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Вермикуліт в металургії

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Своє застосування знайшов вермикуліт в металургії. Його висока температура плавлення (1350о С), мінімальна теплопровідність, відсутність взаємодії із розплавленим металом дозволяють йому використовуватися у:

 • чорній металургії;
 • кольоровій металургії;
 • сталеливарному виробництві.

Вермикуліт компанії ECOVERM™  у сталеливарному виробництві

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним теплоізолятором під час розливу рідкого металу, футерування сталерозливних ковшів та печей. А тому він широко застосовується при розливі чавуну чи сталі.

Теплоізоляційні властивості вермикуліту забезпечують його використання для ізоляції агрегатів з високою робочою температурою – 900 – 1200о С.

Вермикуліт є вигідним і тим, що збільшує вихід придатного сталевого литва на 9 – 11 %.

Крім того, вермикуліт не токсичний, не злежується, так як є довговічним матеріалом, майже не утворює пилу.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ у кольоровій металургії

Вермикуліт в металургії, зокрема кольоровій, ефективно використовується при теплоізоляції міксерів, що сприяє значній економії тепла, а також слугує бар’єром для плит від розплавленого металу.

Це, в свою чергу, підвищує продуктивність праці на робочих місцях, так як виділення тепла в навколишнє середовище значно зменшується, а саме, температура зовнішніх стін міксера становить не більше 40о С.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ у чорній металургії

Вермикуліт в металургії, а саме в чорній, обумовлений його теплоізоляційними властивостями, вогнестійкістю, низькою об’ємною вагою та технологічністю.

Цей матеріал значно підвищує продуктивність чорної металургії. Пояснюється це тим, що під час розливу і прокату сталі втрачається велика кількість металу, утворюються різноманітні дефекти злитків. Щоб запобігти цьому, потрібно покращувати якість теплоізоляції дзеркала металу в виливницях під час його розливу. Таке покращення досягається за допомогою використання вермикуліту компанії ECOVERM®, оскільки він володіє чи не найкращими теплоізоляційними властивостями.

Вермикуліт в металургії – це швидке та якісне вирішення багатьох проблем, що виникають у цій галузі промисловості. Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, внаслідок чого Ви можете бути абсолютно впевненими в його ефективності та надійності.

 • Розділ 1
 • Розділ 2
 • Розділ 3

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Застосування спученого вермикуліта в металургії

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитись з основними напрямками використання спученого вермикуліту в металургії:

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.