Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Оплата і доставка

ECOVERM bietet bequeme Form der Zahlung, und organisiert die Lieferung von Waren sowohl in der Ukraine und im Ausland

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Оплата на рахунок в банку

Оплата на поточной рахунок в банку здійснюється на підставі рахунків на оплату на протязі 3 (трьох) банківських днів з моменту їх оформлення відповідальним Дилером у вигляді 100% попередньої оплати.

Рахунки на оплату надсилаються Клієнтам засобами електронної пошти після оформлення відповідних замовлень на нашому сайті. Для оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Усі актуальні реквізити для сплати рахунків на оплату вказуються безпосередньо в рахунках.Оплата платіжною картою

З усією повагою до наших Клієнтів повідомляємо, що система оплати платіжними картками на нашому сайті вже розроблена та знаходиться у стані налаштування.

В найближчий час даний модуль буде підключено. Він надасть можливість з легкістю розраховуватись за замовлений товар одразу на нашому сайті.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється у касах Дилерів безпосередньо перед отриманням замовленого товару у вигляді 100% попередньої оплати на підставі попередньо оформлених рахунків на оплату. Для зручності та оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Готівкова форма оплати також може застосовуватись при проведення розрахунків накладеними платежами в момент отримання замовленого товару від кур’єрської служби доставки.


ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® в межах України її доставка забезпечується шляхом самовивозу зі складів виробника (м. Вінниця) або шляхом організації доставки за рахунок Клієнта будь-якою кур’єрською службою (Нова Пошта, САТ, Гюнсел, Автолюкс, Ін-Тайм тощо).

Також доставка продукції в межах України може забезпечуватися шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити

ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® за межі України її доставка забезпечується шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити
Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.