Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Виробництво фільтруючих матеріалів

By Alexandra 4 Jahren agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Виробництво фільтруючих матеріалів

Дуже широко використовується вермикуліт як фільтруючий матеріал, так як він:

  • стерильний та не токсичний;
  • хімічно інертний (не взаємодіє з кислотами та лугами) та біологічно стійкий (не піддається зовнішнім подразникам);
  • має високі сорбційні властивості (коефіцієнт максимальної сорбційної ємкості Ksb – 0, 7);
  • довговічний.

Вермикуліт як фільтруючий матеріал має широкий спектр адсорбції органічних речовин, таких як фосфатів у 10 – 15 разів, азот амонію до 1 – 3 мг/л, натратів до 3 – 4 мг/л, нітритів до 0, 0001 – 0, 0003 мг/л. При цьому вермикуліт компанії ECOVERM™ має досить швидкий час дії фільтрації – в основному це 5 – 6 хвилин.

Крім того, фільтри на основі вермикуліту компанії ECOVERM™ не утворюють намивного шару в фільтрах під час фільтрації найрізноманітніших речовин (технологічних масел, нафтопродуктів, змащуючих засобів, антибіотиків, цукрових сиропів, пива, вина, соків, рослинних масел, питних та стічних вод).

Вермикуліт як фільтруючий матеріал для води затримує частки до 1 мікрона, а також володіє сорбційними властивостями відносно заліза та інших металів, паразитарних мікроорганізмів.

Вермикуліт як фільтруючий матеріал з екологічним значенням

Вермикуліт як фільтруючий матеріал компанії ECOVERM™ використовується як інертний наповнювач при очищенні промислових і побутових стічних вод від органічних та токсичних речовин, від нафтопродуктів, при пом’якшені води, при очищенні ґрунту від нітратів, блокуванні радіонуклідів та важких металів. Крім того, у промисловості вермикуліт застосовують як сорбент високорадіоактивного радію-137 та стронцію-90, які є відходами від ядерних підприємств.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних  властивостей. Вермикуліт як фільтруючий матеріал – якісний та надійний Ваш вибір №1.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.