Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Ракетобудування

By Alexandra 4 Jahren agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Ракетобудування

Вермикуліт компанії ECOVERM™ знайшов своє призначення і в галузі ракетобудування. Матеріали для ракетобудування, виготовлені на основі вермикуліту, володіють особливою міцністю та надійністю, що позитивно відзначається на будь-яких ракетних конструкціях.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для ракетобудування

Варто зазначити, що на сьогодні все більш перспективними в ракетобудуванні стають композитні матеріали, тобто ті, які складаються з декількох компонентів, ніж металеві сплави. Одним з таких компонентів часто використовують вермикуліт компанії ECOVERM™, який, завдячуючи своїм унікальним природним властивостям, якісно покращує композитні матеріали для ракетобудування, роблячи їх:

  • нетоксичними та довговічними;
  • біологічно стійкими та хімічно інертними;
  • щільними ти міцними;
  • тепло- та звукоізоляційними.

Композитні матеріали для ракетобудування, виготовлені з вермикулітним наповнювачем, визначають жорсткість, міцність, щільність, відсутність деформації ракетної конструкції незалежно від будь-яких зовнішніх негативних чинників.

Крім того, така ракетна конструкція відзначатиметься особливою легкістю (економія ваги до 30%), так як вермикуліт компанії ECOVERM™  в якості матеріалу для ракетобудування  володіє мінімальною вагою. Це дозволить, в свою чергу, значно зекономити в подальшому запас палива.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ значно підвищить якість та ефективність ракетобудування, надасть особливої надійності будь-яким ракетним конструкціям. А тому використання саме вермикуліту в ракетобудуванні – це Ваш правильний вибір, про який Ви не пошкодуєте.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.