Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

By Alexandra 6 Jahren agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

Активно використовують вермикуліт і як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, де він якнайповніше реалізує свої теплоізоляційні властивості.

Незалежно від виду рефрижератору – авторефрижератор, рефрижераторний вагон, контейнер чи рефрижераторне судно – вермикуліт ефективно справляється із завданням збереження харчових продуктів чи інших вантажів, що потребують певного температурного режиму, за якого вони не псувалися б чи не втрачали своїх властивостей.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним матеріалом для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх стінок рефрижераторів та залізничних цистерн. Його використання в якості теплоізоляційного прошарку дозволяє значно зменшити кількість витрат на дорогі матеріали, необхідні для виготовлення даної продукції, а отже й зменшити саму товщину стінок рефрижераторів та цистерн.

Окремим питанням стоїть транспортування в’язких продуктів, які потребують особливого середовища для збереження своїх властивостей. Залізничні цистерни, виготовлені на основі вермикуліту, створюють найсприятливіші умови для транспортування таких речовин на будь-які відстані, підтримуючи певну температуру для збереження їх у тому ж рідкому стані безвідносно до будь-яких негативних зовнішніх чинників.

Крім того, вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, крім високого рівня теплоізоляції, здатен забезпечити ще й низку інших важливих показників, таких як:

  • хімічна інертність;
  • біологічна стійкість;
  • стерильність та не токсичність;
  • довговічність.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту. Ви можете бути абсолютно впевненими в його надійності та ефективності, перевіреній у наших тестувальних лабораторіях.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.