Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Виробництво сорбентів для радіоактивних речовин

By Alexandra 11 Monaten agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Виробництво сорбентів для радіоактивних речовин

На сьогодні одним із першочергових завдань промисловості є переробка та знешкодження радіоактивних речовин, особливо тих, які мають найвищий рівень активності. Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин є ефективним природним сорбційними матеріалом, який  здатен швидко та надійно вирішити поставлену проблему.

Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин вирішує також і питання економії затрат сил та коштів, так як природні сорбенти є значно дешевшими, ніж штучні, і при цьому вони абсолютно не поступаються їм у надійності, а навпаки ж, вирізняються більшою дієвістю та ефективністю.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є унікальним природним мінералом, який має надзвичайно високі сорбційні характеристики

Тестування цього природного сорбенту засвідчили, що його іонообмінна ємкість є значно більшою, а саме до 10 разів, ніж в усіх інших природних сорбційних матеріалів, таких як цеоліт, сапоніт, хлоріт, каолініт, глауконіт та багато інших.

Так як катіонний обмін вермикуліту складає від 150 до 200 мг на 100 г речовини, вермикуліт успішно використовується:

  • як сорбент високорадіоактивного радію-137 та стронцію-90, які є відходами від ядерних підприємств;
  • для переробки ядерного палива;
  • для очистки стічних чи природних вод від різноманітних радіоактивних домішок.

Показовим є той факт, що очистка природних вод від вмісту в них Cs-137 та Sr-90 з використанням вермикуліту як сорбенту для радіоактивних речовин становить 100%.

Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин корисний і  тим, що він є абсолютно стерильним та нетоксичним мінералом, він хімічно інертний та біологічно стійкий, що не втрачається при його довговічності.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин найвищої якості. Ми гарантуємо найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних  властивостей.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.