Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Виробництво сорбентів для радіоактивних речовин

By Alexandra 6 Jahren agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Виробництво сорбентів для радіоактивних речовин

На сьогодні одним із першочергових завдань промисловості є переробка та знешкодження радіоактивних речовин, особливо тих, які мають найвищий рівень активності. Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин є ефективним природним сорбційними матеріалом, який  здатен швидко та надійно вирішити поставлену проблему.

Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин вирішує також і питання економії затрат сил та коштів, так як природні сорбенти є значно дешевшими, ніж штучні, і при цьому вони абсолютно не поступаються їм у надійності, а навпаки ж, вирізняються більшою дієвістю та ефективністю.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є унікальним природним мінералом, який має надзвичайно високі сорбційні характеристики

Тестування цього природного сорбенту засвідчили, що його іонообмінна ємкість є значно більшою, а саме до 10 разів, ніж в усіх інших природних сорбційних матеріалів, таких як цеоліт, сапоніт, хлоріт, каолініт, глауконіт та багато інших.

Так як катіонний обмін вермикуліту складає від 150 до 200 мг на 100 г речовини, вермикуліт успішно використовується:

  • як сорбент високорадіоактивного радію-137 та стронцію-90, які є відходами від ядерних підприємств;
  • для переробки ядерного палива;
  • для очистки стічних чи природних вод від різноманітних радіоактивних домішок.

Показовим є той факт, що очистка природних вод від вмісту в них Cs-137 та Sr-90 з використанням вермикуліту як сорбенту для радіоактивних речовин становить 100%.

Вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин корисний і  тим, що він є абсолютно стерильним та нетоксичним мінералом, він хімічно інертний та біологічно стійкий, що не втрачається при його довговічності.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам вермикуліт як сорбент для радіоактивних речовин найвищої якості. Ми гарантуємо найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних  властивостей.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.