Archiv

0

LOGIN REGISTRIERUNG
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Suche

Зберігання та транспортування скловиробів

By Alexandra 6 Jahren agoNo Comments

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Зберігання та транспортування скловиробів

Останнім часом особливо популярним стало застосування вермикуліту торгової марки ECOVERM™ для зберігання та транспортування скловиробів, де він також проявляє свої найкращі властивості та якості.

Зберігання та транспортування скловиробів потребує виключно сухих закритих приміщень, захищених від атмосферних опадів та різких перепадів температур.

Оптимальна температура під час зберігання та транспортування скловиробів становить не більше 250 С, а вологість не повинна перевищувати 65%. Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ з легкістю забезпечує всі ці вимоги завдяки своїм унікальним природним властивостям:

  • біологічна стійкість;
  • звукоізоляція;
  • теплоізоляція;
  • високий рівень водопоглинення (500%).

Звукоізоляція надзвичайно важливий чинник під час зберігання та транспортування скловиробів, так як найменші мікрохвилі можуть пошкодити їхню структуру, що в подальшому призведе до їхнього руйнування.

Не дивлячись на те, що скловироби є хімічно стійкими, при довгостроковому зберіганні вони можуть піддавати корозії, і на їхніх поверхнях утворюватимуться матові плями. Бар’єрним захистом від таких пошкоджень під час зберігання та транспортування скловиробів і слугує вермикуліт торгової марки ECOVERM™ завдяки своїй хімічній інертності (абсолютно не взаємодіє з кислотами, лугами та іншими хімічними речовинами).

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту, підвищуючи цим самим його якісні показники. А це, в свою чергу, значно підвищить його ефективність та надійність під час зберігання та транспортування скловиробів найрізноманітнішого типу.

Geben Sie Ihre Login-Daten zum Persönlichen Cabinet


Passwort vergessen?

Registrierung
Passwort-Wiederherstellung

Geben Sie einfach Ihre E-Mail-Adresse oder Mobiltelefonnummer mit Ihrem Konto verknüpft, dann klicken Sie auf Senden. Wir werden Ihnen ein neues Passwort zusenden, die Sie bei Bedarf ändern können.