Archive

0

LOGIN REGISTRATION
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 search
 • ONLINE SHOP IS TEMPORARILY NOT WORKING TEMPORARILY

  Due to technical work, the online store is temporarily closed. We apologize for the temporary inconvenience.
 • Vermiculite in construction

  Vermiculite – the only material that can simultaneously provide insulation, sound insulation, fire resistance and decorative any building structures.
 • Exfoliated vermiculite in animal husbandry

  Expanded vermiculite finds its application in animal husbandry. It is used as a carrier of vitamins, molasses, choline chloride, and other drugs. Litter material based on vermiculite is fairly cheap and affordable.
 • Exfoliated vermiculite in ecology

  Exfoliated vermiculite used for filtration treatment of industrial and domestic sewage, oil spills, organic and toxic liquids from solid and liquid surfaces.
 • Exfoliated vermiculite in plant growing

  Vermiculite, a mineral being, does not support the rot, bacterial reproduction and distribution of a variety of fungi, and therefore widely used in the plant. When making exfoliated vermiculite into the soil, he has absolutely no effect on the root system of plants.
1
/
3
/

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

КУПИТИ ВЕРМИКУЛІТ КОМПАНІЇ ECOVERM МОЖНА ТУТ

Вермикуліт – дійсно універсальний, простий у використанні, економічно вигідний, довговічний та екологічний мінерал. Це порівняно новий, але надзвичайно перспективний екологічний матеріал на сьогодні. У вас є потреба у нашій продукції? Ми підскажемо, де і як вермикуліт купити швидко!

Компанія ECOVERM займається найбільш професійною обробкою вермикуліту, що забезпечує гарантійну якість та ефективність цього мінералу під час його використання в більш ніж 200 галузях промисловості та сільського господарства.

Завдячуючи таким властивостям, його по праву можна назвати невід’ємним елементом майбутнього – будівельного, аграрного, господарського та виробничого в цілому.

Сподіваємось, на нашому сайті ви знайдете багато цікавинок як для себе, так і для свого оточення. Якщо ви вже хочете купити вермикуліт або будь-яку іншу продукцію, або ж у вас виникають будь-які запитання, звертайтесь до нас, ми неодмінно вам допоможемо.

ПРО НАС

Компанія ЕКОВЕРМ професійно займається обробкою  вермикуліту, а також виробництвом продукції на його основі: спученого вермикуліту, вермикулітових плит, підсушувачів підстилки та ґрунтових субстратів.  Ви можете купити продукцію зі складів у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Вінниці гуртом і в роздріб. Ми працюємо на всій території України, поступово створюючи та розширюючи дилерську мережу в усіх її регіонах.

Детально
Зображення вермикуліт купити в Україні від компанії ECOVERM (фото 1)

ПРО ВЕРМИКУЛІТ

Вермикуліт – абсолютно безпечний, негорючий, вогнестійкий та екологічно чистий матеріал.
При термальній обробці температурою близько 1000°С цей мінерал має здатність «вибухати», збільшуючись в своєму об’ємі в 10-20 разів і перетворюючись на матеріал, за формою схожим на невеликий розтягнутий черв’ячок (з латині vermiculus – черв’ячок), – спучений вермикуліт – пористий, пухкий і дуже легкий матеріал, який з вигляду і на дотик чимось нагадує злакові пластівці.

Спучений вермикуліт характеризується:

 • особливою легкістю;
 • безпечністю;
 • негорючістю та пожежестійкістю;
 • хімічною інертністю та біологічною стійкістю;
 • високою сорбційною здатністю.

Завдяки своїм унікальним якостям і 100% екологічності цей мінерал дуже популярний в таких сферах діяльності як металургія, будівництво, рослинництво, тваринництво, хімічна промисловість, пожежобезпека та багато інших.

Спучений вермикуліт використовують для теплоізоляції

Спучений вермикуліт широко застосовується для теплоізоляції будівельних конструкцій. Цей матеріал ідеальний як основа під теплі підлоги через свій низький коефіцієнт теплопровідності.

Вермикуліт володіє дуже легкою вагою

Використання спученого вермикуліту в полегшених бетонах дозволяє значно знизити загальну вагу будівельних конструкцій. Враховуючи легкість і пористість цього мінералу, його застосовують при виробництві легких і теплих бетонів, а також інших новітніх будівельних матеріалів, наприклад, будівельних блоків. Також зі спученого вермикуліту виробляють екологічно безпечні вогнестійкі і теплоізоляційні вермикулітові плити. На відміну від полімерних утеплювачів вермикуліт не має терміну старіння та розкладання.

Спучений вермикуліт застосовують для шумоізоції

Вермикуліт спучений має велику пористість, тому і він, і всі засипані ним пустоти, характеризуються високим звукопоглинанням, завдяки чому цей матеріал широко використовується як природний звукоізолятор. На відміну від багатьох інших матеріалів, він – абсолютно безпечний для здоров’я. Тому для шумоізоляції гучних приміщень з постійним перебуванням людей – особливо актуальний.

Вермикуліт - незамінний у рослинництві

Мінерал вермикуліт, так само як і виготовлені на його основі продукти, не підтримує гниття, розмноження бактерій, а також поширення різноманітних грибків, а тому широко застосовується у рослинництві. При внесенні спученого вермикуліту в ґрунти він абсолютно не впливає на кореневу систему рослин. А, враховуючи його абсорбуючі здібності, навпаки, створює сприятливе по вологості і утриманню добрив середовище для рослин.

Спучений вермикуліт застосовується у тваринництві

Вермикуліт спучений часто використовують як носіїв вітамінів, меляси, холін хлориду та інших лікарських речовин. Підстилочний матеріал на основі вермикуліту є досить дешевим і доступним, адже купити вермикуліт не становить жодних труднощів. Він відрізняється високою волого- і газопоглинаючою здатністю, низькою теплопровідністю, є нешкідливим, вільним від патогенних мікробів, цвілі і токсичних речовин.

Завдяки вмісту оксидів таких мікроелементів як кальцій, магній, калій, алюміній, залізо, кремній вермикуліт є ефективним біостимулятором росту. Він стерильний та не містить важких металів. Спучений вермикуліт є природним сорбентом, завдяки чому він легко і без завдавання шкоди виводить з організму тварин токсичні продукти метаболізму.

Вермикуліт є ефективним в інших сферах застосування

Також спучений вермикуліт використовується для фільтраційного очищення промислових і побутових стічних вод, ліквідації розливів нафтопродуктів, органічних і токсичних рідин з твердих та рідких поверхонь.

НОВИНИ

Завжди раді ознайомлювати Вас із новинами нашої діяльності.
До вашої уваги пропонуємо ряд цікавих анотацій.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.