Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Growing of vegetables and fruits

By Юрій 8 years agoNo Comments
scope-ecoverm-plant-growing-of-vegetables-and-fruits

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Вирощування овочів та фруктів в Україні

Вирощування фруктів і овочів в Україні

Вирощування фруктів і овочів в Україні досягло якісно нового рівня завдяки спученому вермикуліту  торгової  марки ECOVERM™. Цей мінерал володіє низкою якостей, які забезпечують максимальну урожайність рослин.

Ефективність спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™

При застосуванні його з мінеральними добривами у співвідношенні 1:1 вермикуліт підвищує ефективність добрив в 1,5 – 2 рази. Тому вирощування огірків, перцю та інших овочів значно пришвидшиться без втрати їхніх основних споживчих якостей, що особливо важливо для вирощування овочів в теплицях.

Оскільки вермикуліт має нейтральний показник pH, у ґрунті дещо знижується рівень кислотності, і як наслідок, заторможується процес його засолення. Це значно збільшує плодовитість вирощування фруктів і овочів в Україні.

Маючи високу іонообмінну здатність, спучений вермикуліт утримує позитивно заряджені іони калію, кальцію, магнію та інших елементів добрив, які є найважливішими для живлення рослин, та поступово віддає їх рослині.

Спучений вермикуліт рекомендується використовувати для підвищення урожайності рослин, а саме для розсад. Наприклад, для вирощування росади перцю дуже важливо досягти постійної вологи в ґрунті, що може забезпечити вермикуліт завдяки своєму високому рівню утримання вологи (100 гр вермикуліту здатні ввібрати в себе 500 мл води). При цьому навколо кореневої системи рослини утворюється мікроклімат, який зменшує відсоток захворюваності рослини.

Вирощування фруктів і овочів в Україні, зокрема вирощування фруктів та ягід потребує особливої уваги в плані екології. Спучений вермикуліт здатен зробити ваш продукт екологічно чистим завдяки своїм унікальним здатностям:

  • поглинання радіонуклідів та важких металів;
  • перетворення їх в недоступні для рослин форми;
  • зниження рівня нітратного забруднення ґрунту.

Це, в свою чергу, дуже важливо при розташуванні участків для вирощування фруктів і овочів в Україні поблизу промислових зон або автомобільних трас.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ значно збільшив плодовитість під час вирощування фруктів і овочів в Україні, а тому він є гарантом максимальної урожайності без збиткових втрат.

 

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.