Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Компанія ECOVERM запустила оновлений інтернет-ресурс

By Юрій 7 years agoNo Comments
Зображення компанія ECOVERM запустила оновлений веб-сайт

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Компанія ECOVERM йде в ногу з часом…

…а тому для комфортного, зручного та вигідного взаємозв’язку зі своїми Клієнтами та Партнерами створила інтернет-ресурс, який реалізовує чимало можливостей:

  • по-перше, завдяки нашому оновленому веб-сайту ви будете ознайомлені зі всіма видами продукції на основі спученого вермикуліту, які пропонує наша компанія;
  • по-друге, наш сайт з легкістю допоможе вам швидко обрати для себе найоптимальніший варіант будь-якого з видів спученого вермикуліту, вермикулітової плити або підсушувача підстилки;
  • по-третє, сайт уможливлює тісний контакт між виробником та покупцем, оскільки, крім отримання корисної інформації про виробництво та реалізацію вказаних продуктів, про саму компанію ECOVERM та її дилерську мережу, ви матимете змогу безпосередньо скористатися послугами нашого інтернет-магазину або ж зв’язатися з нами за допомогою сторінок у соцмережах, контактних даних, а також засобами особистого листування з нашими спеціалістами.

Нещодавно компанія ECOVERM ефективно запустила виробництво та вже працює на повну потужність.

Ми займаємося професійним виготовленням різноманітної продукції на основі спученого вермикуліту, який є унікальним альтернативним природним замінником багатьох хімічних речовин, вирізняючись своєю стерильністю, нетоксичністю, довговічністю та іншою багатофункціональністю.

Активно функціонує виробництво вермикулітових плит та підсушувачів підстилок, які на сьогодні користуються неабиякою популярністю, оскільки вражають своїм високим рівнем ефективності та надійності, та залишають задоволеними всіх користувачів.

До того ж, компанія ECOVERM вирізняється своєю гнучкою ціновою політикою та вигідною системою знижок. Нові унікальні матеріали, які ми виготовляємо за передовими технологіями, – спучений вермикуліт, вермикулітова плита, підсушувач підстилок – ви можете придбати за низькими та доступними цінами, що ніяк не відображається на якості нашої продукції.

Над виробництвом наших продуктів сумлінно працюють висококваліфіковані кадри, які пройшли відповідний шлях підготовки, і тепер демонструють у роботі високий професійний рівень.

Наша компанія забезпечена новітнім європейським обладнанням, яке забезпечує найбільш професійну обробку спученого вермикуліту та найякісніше виробництво різноманітних видів продукції на його основі, що відкидає будь-які сумніви стосовно її ефективності та надійності.

Компанія ECOVERM має свої склади в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці, де ви можете придбати спучений вермикуліт, вермикулітові плити та підсушувач підстилок гуртом або в роздріб. Але ми не зупиняємося на цьому, бо продовжуємо створювати та розширювати дилерську мережу в усіх регіонах України, щоб бути доступними для вас у будь-якій її точці.

Загалом, співпраця з компанією ECOVERM безсумнівно залишить позитивний відбиток у вашому професійному, а можливо і в приватному, житті, оскільки зможе наблизити вас до найновіших передових технологій у сільському господарстві та промисловості, продемонструвати їхній високий рівень якості та значно зекономити ваші кошти, час та сили.

Тому якщо маєте бажання співпрацювати з нами, придбати нашу продукцію (спучений вермикуліт, вермикулітову плиту та підсушувач підстилок), дізнатися більше про процес виробництва або ж сам продукт, залишити повідомлення, побажання, коментар чи зауваження, ми постійно відкриті для вас, і в цьому на допомогу стане наш новий багатофункціональний інтернет-сайт, який є доступним для кожного 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Звертаємо вашу увагу на те, що наш веб-сайт знаходиться на стадії фінального налаштування та наповнення, а тому приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Слідкуйте за нами. Ми постійно оновлюємось!

З повагою та сподіваннями на взаємовигідну співпрацю, ваш ECOVERM®

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.