Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Мульчування (укривання поверхні ґрунту)

By Юрій 7 years agoNo Comments
scope-ecoverm-plant-growing-mulching

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Мульчування (укривання поверхні ґрунту)

Мульчування

Мульчування може стати значно ефективнішим з використанням спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™. Володіючи низкою властивостей, цей мінерал отримує велику кількість переваг над іншими матеріалами. Крім того, що він може використовуватися як декоративний елемент (золотистий вермикуліт має красивий відблиск на сонці), спучений вермикуліт є дуже корисним мінералом для вашого ґрунту.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – невід’ємний елемент під час мульчування рослин

Основним завданням мульчування є захист ґрунту від пересихання та перегрівання. Спучений вермикуліт, володіючи теплоізоляційними властивостями, надійно захищатиме грунт як від перегрівання, так і від переохолодження, що значно зменшить ризик вимерзання кореневої системи в ранньовесняний період.

Маючи високий рівень поглинання та утримання вологи, а саме 500% (100 гр вермикуліту здатні утримувати 500 мл води), вермикуліт попередить пересихання грунту або ж навпаки, його затоплення. Це варто врахувати особливо під час мульчування огірків та перцю.

Вермикуліт має нейтральний показник pH, а тому він здатен дещо знизити кислотність грунту, попередивши цим самим його засолення. Крім того, як активний розрихлювач, вермикуліт попередить заболочення грунту внаслідок дощів та злив, що дуже важливо під час мульчування полуниці та малини.

Спучений вермикуліт не є сприятливим середовищем для життєдіяльності комах, гризунів, мікроорганізмів, не підтримує процеси гниття, а також він не сприятливий для розвитку грибкових захворювань, утворення моху, які можуть зашкодити рослині.

Особливо необхідним є використання вермикуліту під час мульчування рослин, які знаходяться у промислових зонах або неподалік від автомобільних трас. Він попередить забруднення грунту, оскільки:

  • володіє сорбіційними властивостями;
  • очищує грунт від радіонуклідів і важких металів та перетворює їх у недоступні для рослин форми;
  • знижує нітратне забруднення грунту;
  • поглинає продукти газообміну.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ є надійним помічником при мульчуванні рослин, оскільки попереджає значні збиткові втрати, не вимагаючи при цьому значних зусиль.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.