Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Payment and Delivery

ECOVERM Company offers convenient form of payment, and organizes delivery of goods both in Ukraine and abroad

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Оплата на рахунок в банку

Оплата на поточной рахунок в банку здійснюється на підставі рахунків на оплату на протязі 3 (трьох) банківських днів з моменту їх оформлення відповідальним Дилером у вигляді 100% попередньої оплати.

Рахунки на оплату надсилаються Клієнтам засобами електронної пошти після оформлення відповідних замовлень на нашому сайті. Для оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Усі актуальні реквізити для сплати рахунків на оплату вказуються безпосередньо в рахунках.Оплата платіжною картою

З усією повагою до наших Клієнтів повідомляємо, що система оплати платіжними картками на нашому сайті вже розроблена та знаходиться у стані налаштування.

В найближчий час даний модуль буде підключено. Він надасть можливість з легкістю розраховуватись за замовлений товар одразу на нашому сайті.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється у касах Дилерів безпосередньо перед отриманням замовленого товару у вигляді 100% попередньої оплати на підставі попередньо оформлених рахунків на оплату. Для зручності та оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Готівкова форма оплати також може застосовуватись при проведення розрахунків накладеними платежами в момент отримання замовленого товару від кур’єрської служби доставки.


ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® в межах України її доставка забезпечується шляхом самовивозу зі складів виробника (м. Вінниця) або шляхом організації доставки за рахунок Клієнта будь-якою кур’єрською службою (Нова Пошта, САТ, Гюнсел, Автолюкс, Ін-Тайм тощо).

Також доставка продукції в межах України може забезпечуватися шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити

ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® за межі України її доставка забезпечується шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити
Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.