Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Ракетобудування

By Alexandra 6 years agoNo Comments

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Ракетобудування

Вермикуліт компанії ECOVERM™ знайшов своє призначення і в галузі ракетобудування. Матеріали для ракетобудування, виготовлені на основі вермикуліту, володіють особливою міцністю та надійністю, що позитивно відзначається на будь-яких ракетних конструкціях.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для ракетобудування

Варто зазначити, що на сьогодні все більш перспективними в ракетобудуванні стають композитні матеріали, тобто ті, які складаються з декількох компонентів, ніж металеві сплави. Одним з таких компонентів часто використовують вермикуліт компанії ECOVERM™, який, завдячуючи своїм унікальним природним властивостям, якісно покращує композитні матеріали для ракетобудування, роблячи їх:

  • нетоксичними та довговічними;
  • біологічно стійкими та хімічно інертними;
  • щільними ти міцними;
  • тепло- та звукоізоляційними.

Композитні матеріали для ракетобудування, виготовлені з вермикулітним наповнювачем, визначають жорсткість, міцність, щільність, відсутність деформації ракетної конструкції незалежно від будь-яких зовнішніх негативних чинників.

Крім того, така ракетна конструкція відзначатиметься особливою легкістю (економія ваги до 30%), так як вермикуліт компанії ECOVERM™  в якості матеріалу для ракетобудування  володіє мінімальною вагою. Це дозволить, в свою чергу, значно зекономити в подальшому запас палива.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ значно підвищить якість та ефективність ракетобудування, надасть особливої надійності будь-яким ракетним конструкціям. А тому використання саме вермикуліту в ракетобудуванні – це Ваш правильний вибір, про який Ви не пошкодуєте.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.