Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

By Юрій 7 years agoNo Comments
scope-ecoverm-ecology-revegetation-of-soil

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Рекультивація забруднених територій

Рекультивація забруднених територій – одне з найважливіших завдань сьогодення, так як промисловість досягла неабияких висот у своєму розвитку, а наслідки її роботи поки що так і залишаються неліквідованими та стоять під відкритим питанням.

Особливо гостро стоїть питання про очистку поверхонь від нафтопродуктів, які є найбільш небезпечними техногенними розповсюджувачами, так як їхні вуглеводи утворюють токсичні сполуки як на поверхні ґрунту, так і в самому його шарі.

Споживання нафти в Україні становить близько 25-30 млн. тон на рік, а тому це зумовило утворення широкої мережі об’єктів нафтозабезпечення в останні роки, що підвищило екологічний ризик у 2 рази.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ є найбільш раціональним вирішенням проблеми рекультивації забруднених територій

Особливо необхідним є вермикуліт під час рекультивації забруднених територій із сухим ґрунтом, який має більший рівень поглинання нафти, на відмінну від вологого. Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ має високий показник утримання вологи, так як 100 грамів вермикуліту здатні ввібрати в себе 500 мл води, а потім повільно віддавати їх. Тому постійна стабільна вологість ґрунту дещо знизить ризик його забруднення нафтопродуктами.

Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ володіє низкою унікальних властивостей, які ефективно діятимуть під час рекультивації забруднених територій:

  • Абсолютна стерильність та не токсичність;
  • Біологічна стійкість (не піддається зовнішньому впливу шкідливих мікроорганізмів, бактерій та грибків, змінам температури чи вологості);
  • Хімічна інертність (не взаємодіє з кислотами та лугами);
  • Висока адсорбційна здатність.

Компанія ECOVERM пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних властивостей. Рекультивація забруднених територій з використанням спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™ не тільки пришвидшить цей процес, але й піднесе його на якісно новий рівень.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.