Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

By Alexandra 6 years agoNo Comments

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

Активно використовують вермикуліт і як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, де він якнайповніше реалізує свої теплоізоляційні властивості.

Незалежно від виду рефрижератору – авторефрижератор, рефрижераторний вагон, контейнер чи рефрижераторне судно – вермикуліт ефективно справляється із завданням збереження харчових продуктів чи інших вантажів, що потребують певного температурного режиму, за якого вони не псувалися б чи не втрачали своїх властивостей.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним матеріалом для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх стінок рефрижераторів та залізничних цистерн. Його використання в якості теплоізоляційного прошарку дозволяє значно зменшити кількість витрат на дорогі матеріали, необхідні для виготовлення даної продукції, а отже й зменшити саму товщину стінок рефрижераторів та цистерн.

Окремим питанням стоїть транспортування в’язких продуктів, які потребують особливого середовища для збереження своїх властивостей. Залізничні цистерни, виготовлені на основі вермикуліту, створюють найсприятливіші умови для транспортування таких речовин на будь-які відстані, підтримуючи певну температуру для збереження їх у тому ж рідкому стані безвідносно до будь-яких негативних зовнішніх чинників.

Крім того, вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, крім високого рівня теплоізоляції, здатен забезпечити ще й низку інших важливих показників, таких як:

  • хімічна інертність;
  • біологічна стійкість;
  • стерильність та не токсичність;
  • довговічність.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту. Ви можете бути абсолютно впевненими в його надійності та ефективності, перевіреній у наших тестувальних лабораторіях.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.