Archive

0

LOGIN REGISTRATION
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 search

Зберігання та транспортування скловиробів

By Alexandra 6 years agoNo Comments

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Зберігання та транспортування скловиробів

Останнім часом особливо популярним стало застосування вермикуліту торгової марки ECOVERM™ для зберігання та транспортування скловиробів, де він також проявляє свої найкращі властивості та якості.

Зберігання та транспортування скловиробів потребує виключно сухих закритих приміщень, захищених від атмосферних опадів та різких перепадів температур.

Оптимальна температура під час зберігання та транспортування скловиробів становить не більше 250 С, а вологість не повинна перевищувати 65%. Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ з легкістю забезпечує всі ці вимоги завдяки своїм унікальним природним властивостям:

  • біологічна стійкість;
  • звукоізоляція;
  • теплоізоляція;
  • високий рівень водопоглинення (500%).

Звукоізоляція надзвичайно важливий чинник під час зберігання та транспортування скловиробів, так як найменші мікрохвилі можуть пошкодити їхню структуру, що в подальшому призведе до їхнього руйнування.

Не дивлячись на те, що скловироби є хімічно стійкими, при довгостроковому зберіганні вони можуть піддавати корозії, і на їхніх поверхнях утворюватимуться матові плями. Бар’єрним захистом від таких пошкоджень під час зберігання та транспортування скловиробів і слугує вермикуліт торгової марки ECOVERM™ завдяки своїй хімічній інертності (абсолютно не взаємодіє з кислотами, лугами та іншими хімічними речовинами).

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту, підвищуючи цим самим його якісні показники. А це, в свою чергу, значно підвищить його ефективність та надійність під час зберігання та транспортування скловиробів найрізноманітнішого типу.

Enter your login details to your personal cabinet


Forgot password?

Registration
Password recovery

Enter your email address or mobile phone number associated with your account, then click Send. We will send you a new password, which you can change if necessary.