0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Вирощування овочів та фруктів

By Юрій 5 років agoNo Comments
scope-ecoverm-plant-growing-of-vegetables-and-fruits

Вирощування овочів та фруктів в Україні

Вирощування фруктів і овочів в Україні

Вирощування фруктів і овочів в Україні досягло якісно нового рівня завдяки спученому вермикуліту  торгової  марки ECOVERM™. Цей мінерал володіє низкою якостей, які забезпечують максимальну урожайність рослин.

Ефективність спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™

При застосуванні його з мінеральними добривами у співвідношенні 1:1 вермикуліт підвищує ефективність добрив в 1,5 – 2 рази. Тому вирощування огірків, перцю та інших овочів значно пришвидшиться без втрати їхніх основних споживчих якостей, що особливо важливо для вирощування овочів в теплицях.

Оскільки вермикуліт має нейтральний показник pH, у ґрунті дещо знижується рівень кислотності, і як наслідок, заторможується процес його засолення. Це значно збільшує плодовитість вирощування фруктів і овочів в Україні.

Маючи високу іонообмінну здатність, спучений вермикуліт утримує позитивно заряджені іони калію, кальцію, магнію та інших елементів добрив, які є найважливішими для живлення рослин, та поступово віддає їх рослині.

Спучений вермикуліт рекомендується використовувати для підвищення урожайності рослин, а саме для розсад. Наприклад, для вирощування росади перцю дуже важливо досягти постійної вологи в ґрунті, що може забезпечити вермикуліт завдяки своєму високому рівню утримання вологи (100 гр вермикуліту здатні ввібрати в себе 500 мл води). При цьому навколо кореневої системи рослини утворюється мікроклімат, який зменшує відсоток захворюваності рослини.

Вирощування фруктів і овочів в Україні, зокрема вирощування фруктів та ягід потребує особливої уваги в плані екології. Спучений вермикуліт здатен зробити ваш продукт екологічно чистим завдяки своїм унікальним здатностям:

  • поглинання радіонуклідів та важких металів;
  • перетворення їх в недоступні для рослин форми;
  • зниження рівня нітратного забруднення ґрунту.

Це, в свою чергу, дуже важливо при розташуванні участків для вирощування фруктів і овочів в Україні поблизу промислових зон або автомобільних трас.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ значно збільшив плодовитість під час вирощування фруктів і овочів в Україні, а тому він є гарантом максимальної урожайності без збиткових втрат.

 

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.