0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Оплата і доставка

Компанія ECOVERM пропонує вам зручну форму розрахунків, а також організовує доставку товарів як по Україні так і за її межами

Оплата на рахунок в банку

Оплата на поточной рахунок в банку здійснюється на підставі рахунків на оплату на протязі 3 (трьох) банківських днів з моменту їх оформлення відповідальним Дилером у вигляді 100% попередньої оплати.

Рахунки на оплату надсилаються Клієнтам засобами електронної пошти після оформлення відповідних замовлень на нашому сайті. Для оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Усі актуальні реквізити для сплати рахунків на оплату вказуються безпосередньо в рахунках.Оплата платіжною картою

З усією повагою до наших Клієнтів повідомляємо, що система оплати платіжними картками на нашому сайті вже розроблена та знаходиться у стані налаштування.

В найближчий час даний модуль буде підключено. Він надасть можливість з легкістю розраховуватись за замовлений товар одразу на нашому сайті.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється у касах Дилерів безпосередньо перед отриманням замовленого товару у вигляді 100% попередньої оплати на підставі попередньо оформлених рахунків на оплату. Для зручності та оперативності опрацювання замовлень рекомендуємо користуватися особистим кабінетом, попередньо пройшовши процедуру реєстрації.

Готівкова форма оплати також може застосовуватись при проведення розрахунків накладеними платежами в момент отримання замовленого товару від кур’єрської служби доставки.


ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® в межах України її доставка забезпечується шляхом самовивозу зі складів виробника (м. Вінниця) або шляхом організації доставки за рахунок Клієнта будь-якою кур’єрською службою (Нова Пошта, САТ, Гюнсел, Автолюкс, Ін-Тайм тощо).

Також доставка продукції в межах України може забезпечуватися шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити

ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

У разі замовлення продукції ECOVERM® за межі України її доставка забезпечується шляхом організації доставки транспортною компанією за рахунок Клієнта на умовах FCA або DAP (Incoterms-2010).

Замовити
Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.