0

LOGOWANIE REJESTRACJA
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie
 • SKLEP INTERNETOWY JEST TYMCZASOWO OTWARTY

  Ze względu na prace techniczne sklep internetowy jest czasowo nieczynny. Przepraszamy za chwilowe niedogodności.
 • WERMIKULIT w budownictwie

  Wermikulit – jedyny materiał, który może jednocześnie zapewnić izolacja, izolacja akustyczna, odporność na ogień i dekoracyjne wszelkie konstrukcje budowlane.
 • Rozszerzony wermikulit w hodowli zwierząt

  Rozszerzony wermikulit znajduje swoje zastosowanie w hodowli zwierząt. Jest on stosowany jako nośnik witamin, melasy, chlorek choliny i innymi lekami. Osuszacze miot na bazie wermikulitu są dość tanie i przystępne.
 • Wermikulit rozszerzony w ekologią

  Rozszerzony wermikulit stosowany w leczeniu filtracji ścieków przemysłowych i domowych, wycieki ropy, organicznych i toksycznych płynów z powierzchni stałych i ciekłych.
 • Wermikulit rozszerzony w uprawi roślin

  Wermikulit, istota mineralne, nie obsługuje gnicie bakteryjne, reprodukcji i dystrybucji wielu grzybów, a w związku z tym szeroko wykorzystywane w elektrowni. Dokonując Wermikulit do gleby, ma on żadnego wpływu na system korzeniowy roślin.
1
/
3
/

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

КУПИТИ ВЕРМИКУЛІТ КОМПАНІЇ ECOVERM МОЖНА ТУТ

Вермикуліт – дійсно універсальний, простий у використанні, економічно вигідний, довговічний та екологічний мінерал. Це порівняно новий, але надзвичайно перспективний екологічний матеріал на сьогодні. У вас є потреба у нашій продукції? Ми підскажемо, де і як вермикуліт купити швидко!

Компанія ECOVERM займається найбільш професійною обробкою вермикуліту, що забезпечує гарантійну якість та ефективність цього мінералу під час його використання в більш ніж 200 галузях промисловості та сільського господарства.

Завдячуючи таким властивостям, його по праву можна назвати невід’ємним елементом майбутнього – будівельного, аграрного, господарського та виробничого в цілому.

Сподіваємось, на нашому сайті ви знайдете багато цікавинок як для себе, так і для свого оточення. Якщо ви вже хочете купити вермикуліт або будь-яку іншу продукцію, або ж у вас виникають будь-які запитання, звертайтесь до нас, ми неодмінно вам допоможемо.

ПРО НАС

Компанія ЕКОВЕРМ професійно займається обробкою  вермикуліту, а також виробництвом продукції на його основі: спученого вермикуліту, вермикулітових плит, підсушувачів підстилки та ґрунтових субстратів.  Ви можете купити продукцію зі складів у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Вінниці гуртом і в роздріб. Ми працюємо на всій території України, поступово створюючи та розширюючи дилерську мережу в усіх її регіонах.

Детально
Зображення вермикуліт купити в Україні від компанії ECOVERM (фото 1)

ПРО ВЕРМИКУЛІТ

Вермикуліт – абсолютно безпечний, негорючий, вогнестійкий та екологічно чистий матеріал.
При термальній обробці температурою близько 1000°С цей мінерал має здатність «вибухати», збільшуючись в своєму об’ємі в 10-20 разів і перетворюючись на матеріал, за формою схожим на невеликий розтягнутий черв’ячок (з латині vermiculus – черв’ячок), – спучений вермикуліт – пористий, пухкий і дуже легкий матеріал, який з вигляду і на дотик чимось нагадує злакові пластівці.

Спучений вермикуліт характеризується:

 • особливою легкістю;
 • безпечністю;
 • негорючістю та пожежестійкістю;
 • хімічною інертністю та біологічною стійкістю;
 • високою сорбційною здатністю.

Завдяки своїм унікальним якостям і 100% екологічності цей мінерал дуже популярний в таких сферах діяльності як металургія, будівництво, рослинництво, тваринництво, хімічна промисловість, пожежобезпека та багато інших.

Спучений вермикуліт використовують для теплоізоляції

Спучений вермикуліт широко застосовується для теплоізоляції будівельних конструкцій. Цей матеріал ідеальний як основа під теплі підлоги через свій низький коефіцієнт теплопровідності.

Вермикуліт володіє дуже легкою вагою

Використання спученого вермикуліту в полегшених бетонах дозволяє значно знизити загальну вагу будівельних конструкцій. Враховуючи легкість і пористість цього мінералу, його застосовують при виробництві легких і теплих бетонів, а також інших новітніх будівельних матеріалів, наприклад, будівельних блоків. Також зі спученого вермикуліту виробляють екологічно безпечні вогнестійкі і теплоізоляційні вермикулітові плити. На відміну від полімерних утеплювачів вермикуліт не має терміну старіння та розкладання.

Спучений вермикуліт застосовують для шумоізоції

Вермикуліт спучений має велику пористість, тому і він, і всі засипані ним пустоти, характеризуються високим звукопоглинанням, завдяки чому цей матеріал широко використовується як природний звукоізолятор. На відміну від багатьох інших матеріалів, він – абсолютно безпечний для здоров’я. Тому для шумоізоляції гучних приміщень з постійним перебуванням людей – особливо актуальний.

Вермикуліт - незамінний у рослинництві

Мінерал вермикуліт, так само як і виготовлені на його основі продукти, не підтримує гниття, розмноження бактерій, а також поширення різноманітних грибків, а тому широко застосовується у рослинництві. При внесенні спученого вермикуліту в ґрунти він абсолютно не впливає на кореневу систему рослин. А, враховуючи його абсорбуючі здібності, навпаки, створює сприятливе по вологості і утриманню добрив середовище для рослин.

Спучений вермикуліт застосовується у тваринництві

Вермикуліт спучений часто використовують як носіїв вітамінів, меляси, холін хлориду та інших лікарських речовин. Підстилочний матеріал на основі вермикуліту є досить дешевим і доступним, адже купити вермикуліт не становить жодних труднощів. Він відрізняється високою волого- і газопоглинаючою здатністю, низькою теплопровідністю, є нешкідливим, вільним від патогенних мікробів, цвілі і токсичних речовин.

Завдяки вмісту оксидів таких мікроелементів як кальцій, магній, калій, алюміній, залізо, кремній вермикуліт є ефективним біостимулятором росту. Він стерильний та не містить важких металів. Спучений вермикуліт є природним сорбентом, завдяки чому він легко і без завдавання шкоди виводить з організму тварин токсичні продукти метаболізму.

Вермикуліт є ефективним в інших сферах застосування

Також спучений вермикуліт використовується для фільтраційного очищення промислових і побутових стічних вод, ліквідації розливів нафтопродуктів, органічних і токсичних рідин з твердих та рідких поверхонь.

НОВИНИ

Завжди раді ознайомлювати Вас із новинами нашої діяльності.
До вашої уваги пропонуємо ряд цікавих анотацій.

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.