0

LOGOWANIE REJESTRACJA
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

By Юрій 7 lat agoNo Comments
scope-ecoverm-ecology-clean-the-surfaces-from-petroleum-products

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Очистка води від нафтопродуктів

Очистка поверхонь, а особливо очистка води від нафтопродуктів – одне з найважливіших завдань сьогодення, так як промисловість досягла неабияких висот у своєму розвитку, а наслідки її роботи поки що так і залишаються неліквідованими та стоять під відкритим питанням.

Споживання нафти в Україні становить близько 25-30 млн. т., а тому це зумовило утворення широкої мережі об’єктів нафтозабезпечення в останні роки, що підвищило екологічний ризик у 2 рази, так як нафтопродукти є найбільш небезпечними техногенними розповсюджувачами, бо їхні вуглеводи утворюють токсичні сполуки на як на поверхні ґрунту, так і в самому його шарі.

Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – найбільш раціональне вирішення даної проблеми

Як природний сорбент вермикуліт стане найбільш дієвим засобом для очистки води від нафтопродуктів. Він подібний активованому вугіллю, набуває гідрофобності, тобто не змочується, а відштовхує від себе воду, що й дозволяє використовувати його для очистки води зокрема.

Механізм дії вермикуліту під час очистки води від нафтопродуктів

  1. вермикуліт використовується в якості фільтра, через який перекачується забруднена вода;
  2. якщо концентрація нафтопродуктів надто висока (розливи), то достатньо 5-6 хвилин, аби остаточно очистити води;
  3. якщо концентрація невисока (30-50 мг/л), то фільтрація обмежується величиною 12 м/год;
  4. сорбційна ємність становить 1,6-3,5 г/г залежно від інтенсивності аерації розчину.

Компанія ECOVERM пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних властивостей. Очистка води від нафтопродуктів з використанням вермикуліту торгової марки ECOVERM™ не тільки пришвидшить цей процес, але й піднесе його на якісно новий рівень.

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.