0

LOGOWANIE REJESTRACJA
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

Застосування спученого вермикуліту в будівництві

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

На сьогодні вермикуліт застосовується майже в усіх галузях промисловості та сільського господарства. Тому й не дивно, що цей мінерал знайшов своє призначення і в будівельній сфері. У США близько 70% всього вермикуліту використовується саме в будівництві та створенні теплоізоляційних матеріалів.

Якісні переваги вермикуліту торгової марки ECOVERM™ над іншими будівельними матеріалами одразу відзначаються професіоналами.

Вермикуліт в будівництві реалізовує низку своїх природних властивостей, надаючи цим самим певних особливостей різноманітним будівельним конструкціям.

Вермикуліт – єдиний матеріал, який одночасно може забезпечити теплоізоляцію, звукоізоляцію, вогнестійкість та декоративність будь-яких будівельних конструкцій. Наприклад, вермикулітові засипки в стінових конструкціях попереджують перегрівання або переохолодження будівель в залежності від умов клімату. Також вермикуліт слугує ідеальним матеріалом для утеплення підлоги, так як має низьку теплопровідність. Крім того, його активно використовують для звукової ізоляції при будівництві камер випробовування автомобільних та авіаційних двигунів.

Широкого застосування вермикуліт набув у галузі пожежобезпеки. Будучи надзвичайно вогнетривким мінералом, температура плавлення якого становить 1350˚С, він є найбільш ефективною основою при виробництві вогнестійких облицювальних матеріалів, вогнестійких дверей, камінів та димарів.

Тому вермикуліт в будівництві застосовується для вогнезахисту будівельних конструкцій, тепло- та звукоізоляції будівель, виробництва легких бетонів, виробництва штукатурних розчинів, які не потребують вирівнюючих мастик, а також для виготовлення різноманітних пластикових матеріалів.

Вермикуліт компанії ECOVERM значно підвищить якість та ефективність будівельного процесу, надасть нові особливі характеристики Вашим будівельним конструкціям. А тому використання саме вермикуліту в будівництві – це Ваш правильний вибір, про який ви не пошкодуєте.

 • Легкі бетони
 • Облицювання
 • Звукоізоляція
 • Теплоізоляція
 • Оздоблення

Маючи досить легку вагу, вермикуліт торгової марки ECOVERM™ знайшов своє призначення також у виготовленні легких бетонів, які використовуються при будуванні мостових конструкцій, у транспортному будівництві, у водогосподарстві тощо.

Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ застосовується в якості легкого наповнювача для бетону та штукатурок, як декоративних, так і вогнестійких стінових панелей.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

На сьогодні ринок пропонує надзвичайно великий асортимент теплоізоляційних матеріалів. А це, в свою чергу, не допомагає, а підштовхує до сумнівів споживача, який же саме обрати продукт. Пропонуємо Вам звернути увагу на теплоізоляційні штукатурки на основі вермикуліту торгової марки  ECOVERM™. І на це є декілька підстав.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Завдячуючи своїм природним властивостям, вермикуліт торгової марки ECOVERM™, особливо великої фракції,  ефективно забезпечує одночасно всі чотири умови звукоізоляції. Цікаво які?…

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Закордонний досвід показує, що за рахунок такого ефективного тепло- та звукоізоляційного матеріалу як спучений вермикуліт можна вирішити досить багато питань по будівництву будинків та споруд з покращеними теплотехнічними показниками.

Вермикуліт вирізняється серед інших видів теплоізоляційних матеріалів (перліту, керамзиту), оскільки він володіє пружною деформацією, тобто при використання його як ущільнювача та утеплювача, він не просідає.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

В якості будівельного матеріалу для оздоблення басейнів спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ виконує одночасно декілька функцій:

 • теплоізоляція (вермикуліт має низький рівень теплопровідності);
 • стійкість до різних зовнішніх факторів (волога, різка зміна температури, біологічні чинники);
 • декоративність (вермикуліт має блискуче золотисте забарвлення);
 • безпечність (вермикуліт абсолютно стерильний та не токсичний матеріал).

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Застосування спученого вермикуліта в будівництві

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитись з основними напрямками використання спученого вермикуліту в будівництві:

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.