0

LOGOWANIE REJESTRACJA
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

Вермикуліт в металургії

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Своє застосування знайшов вермикуліт в металургії. Його висока температура плавлення (1350о С), мінімальна теплопровідність, відсутність взаємодії із розплавленим металом дозволяють йому використовуватися у:

 • чорній металургії;
 • кольоровій металургії;
 • сталеливарному виробництві.

Вермикуліт компанії ECOVERM™  у сталеливарному виробництві

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним теплоізолятором під час розливу рідкого металу, футерування сталерозливних ковшів та печей. А тому він широко застосовується при розливі чавуну чи сталі.

Теплоізоляційні властивості вермикуліту забезпечують його використання для ізоляції агрегатів з високою робочою температурою – 900 – 1200о С.

Вермикуліт є вигідним і тим, що збільшує вихід придатного сталевого литва на 9 – 11 %.

Крім того, вермикуліт не токсичний, не злежується, так як є довговічним матеріалом, майже не утворює пилу.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ у кольоровій металургії

Вермикуліт в металургії, зокрема кольоровій, ефективно використовується при теплоізоляції міксерів, що сприяє значній економії тепла, а також слугує бар’єром для плит від розплавленого металу.

Це, в свою чергу, підвищує продуктивність праці на робочих місцях, так як виділення тепла в навколишнє середовище значно зменшується, а саме, температура зовнішніх стін міксера становить не більше 40о С.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ у чорній металургії

Вермикуліт в металургії, а саме в чорній, обумовлений його теплоізоляційними властивостями, вогнестійкістю, низькою об’ємною вагою та технологічністю.

Цей матеріал значно підвищує продуктивність чорної металургії. Пояснюється це тим, що під час розливу і прокату сталі втрачається велика кількість металу, утворюються різноманітні дефекти злитків. Щоб запобігти цьому, потрібно покращувати якість теплоізоляції дзеркала металу в виливницях під час його розливу. Таке покращення досягається за допомогою використання вермикуліту компанії ECOVERM®, оскільки він володіє чи не найкращими теплоізоляційними властивостями.

Вермикуліт в металургії – це швидке та якісне вирішення багатьох проблем, що виникають у цій галузі промисловості. Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, внаслідок чого Ви можете бути абсолютно впевненими в його ефективності та надійності.

 • Розділ 1
 • Розділ 2
 • Розділ 3

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Сторінка знаходиться в розробці. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда ECOVERM

Застосування спученого вермикуліта в металургії

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитись з основними напрямками використання спученого вермикуліту в металургії:

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.