0

LOGOWANIE REJESTRACJA
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

Виробництво фільтруючих матеріалів

By Alexandra 6 lat agoNo Comments

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Виробництво фільтруючих матеріалів

Дуже широко використовується вермикуліт як фільтруючий матеріал, так як він:

  • стерильний та не токсичний;
  • хімічно інертний (не взаємодіє з кислотами та лугами) та біологічно стійкий (не піддається зовнішнім подразникам);
  • має високі сорбційні властивості (коефіцієнт максимальної сорбційної ємкості Ksb – 0, 7);
  • довговічний.

Вермикуліт як фільтруючий матеріал має широкий спектр адсорбції органічних речовин, таких як фосфатів у 10 – 15 разів, азот амонію до 1 – 3 мг/л, натратів до 3 – 4 мг/л, нітритів до 0, 0001 – 0, 0003 мг/л. При цьому вермикуліт компанії ECOVERM™ має досить швидкий час дії фільтрації – в основному це 5 – 6 хвилин.

Крім того, фільтри на основі вермикуліту компанії ECOVERM™ не утворюють намивного шару в фільтрах під час фільтрації найрізноманітніших речовин (технологічних масел, нафтопродуктів, змащуючих засобів, антибіотиків, цукрових сиропів, пива, вина, соків, рослинних масел, питних та стічних вод).

Вермикуліт як фільтруючий матеріал для води затримує частки до 1 мікрона, а також володіє сорбційними властивостями відносно заліза та інших металів, паразитарних мікроорганізмів.

Вермикуліт як фільтруючий матеріал з екологічним значенням

Вермикуліт як фільтруючий матеріал компанії ECOVERM™ використовується як інертний наповнювач при очищенні промислових і побутових стічних вод від органічних та токсичних речовин, від нафтопродуктів, при пом’якшені води, при очищенні ґрунту від нітратів, блокуванні радіонуклідів та важких металів. Крім того, у промисловості вермикуліт застосовують як сорбент високорадіоактивного радію-137 та стронцію-90, які є відходами від ядерних підприємств.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних  властивостей. Вермикуліт як фільтруючий матеріал – якісний та надійний Ваш вибір №1.

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.