0

LOGOWANIE REJESTRACJA
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

Ракетобудування

By Alexandra 6 lat agoNo Comments

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Ракетобудування

Вермикуліт компанії ECOVERM™ знайшов своє призначення і в галузі ракетобудування. Матеріали для ракетобудування, виготовлені на основі вермикуліту, володіють особливою міцністю та надійністю, що позитивно відзначається на будь-яких ракетних конструкціях.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для ракетобудування

Варто зазначити, що на сьогодні все більш перспективними в ракетобудуванні стають композитні матеріали, тобто ті, які складаються з декількох компонентів, ніж металеві сплави. Одним з таких компонентів часто використовують вермикуліт компанії ECOVERM™, який, завдячуючи своїм унікальним природним властивостям, якісно покращує композитні матеріали для ракетобудування, роблячи їх:

  • нетоксичними та довговічними;
  • біологічно стійкими та хімічно інертними;
  • щільними ти міцними;
  • тепло- та звукоізоляційними.

Композитні матеріали для ракетобудування, виготовлені з вермикулітним наповнювачем, визначають жорсткість, міцність, щільність, відсутність деформації ракетної конструкції незалежно від будь-яких зовнішніх негативних чинників.

Крім того, така ракетна конструкція відзначатиметься особливою легкістю (економія ваги до 30%), так як вермикуліт компанії ECOVERM™  в якості матеріалу для ракетобудування  володіє мінімальною вагою. Це дозволить, в свою чергу, значно зекономити в подальшому запас палива.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ значно підвищить якість та ефективність ракетобудування, надасть особливої надійності будь-яким ракетним конструкціям. А тому використання саме вермикуліту в ракетобудуванні – це Ваш правильний вибір, про який Ви не пошкодуєте.

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.