0

LOGOWANIE REJESTRACJA
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 Poszukiwanie

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

By Alexandra 6 lat agoNo Comments

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Rosyjski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

Активно використовують вермикуліт і як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, де він якнайповніше реалізує свої теплоізоляційні властивості.

Незалежно від виду рефрижератору – авторефрижератор, рефрижераторний вагон, контейнер чи рефрижераторне судно – вермикуліт ефективно справляється із завданням збереження харчових продуктів чи інших вантажів, що потребують певного температурного режиму, за якого вони не псувалися б чи не втрачали своїх властивостей.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним матеріалом для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх стінок рефрижераторів та залізничних цистерн. Його використання в якості теплоізоляційного прошарку дозволяє значно зменшити кількість витрат на дорогі матеріали, необхідні для виготовлення даної продукції, а отже й зменшити саму товщину стінок рефрижераторів та цистерн.

Окремим питанням стоїть транспортування в’язких продуктів, які потребують особливого середовища для збереження своїх властивостей. Залізничні цистерни, виготовлені на основі вермикуліту, створюють найсприятливіші умови для транспортування таких речовин на будь-які відстані, підтримуючи певну температуру для збереження їх у тому ж рідкому стані безвідносно до будь-яких негативних зовнішніх чинників.

Крім того, вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, крім високого рівня теплоізоляції, здатен забезпечити ще й низку інших важливих показників, таких як:

  • хімічна інертність;
  • біологічна стійкість;
  • стерильність та не токсичність;
  • довговічність.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту. Ви можете бути абсолютно впевненими в його надійності та ефективності, перевіреній у наших тестувальних лабораторіях.

Wpisz swoje dane logowania do osobistego gabinetu


Zapomniałeś hasła?

Rejestracja
Odzyskiwanie hasła

Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu przypisany do Twojego konta, a następnie kliknij przycisk Wyślij. Wyślemy Ci nowe hasło, które można zmienić w razie potrzeby.