0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Очистка стічних вод за допомогою вермикуліту

By Юрій 6 років agoNo Comments
scope-ecoverm-ecology-ewage-treatment

Очистка стічних вод

Однією з нагальних проблем сьогодення є очистка стічних вод від органічних і токсичних рідин, від нафтопродуктів. Як природний сорбент спучений вермикуліт стає найбільш дієвим засобом для очистки води від такого роду забруднюючих речовин. Він подібний активованому вугіллю, набуває гідрофобності, тобто не змочується, а відштовхує від себе воду, що й дозволяє використовувати його для очистки стічних вод зокрема.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – Ваш вибір №1 для очистки стічних вод

Вермикуліт компанії ECOVERM досить ефективно справляється із поставленим завданням, завдячуючи своїм професійно обробленим унікальним природним властивостям:

  • стерильність та не токсичність;
  • хімічна інертність та біологічна стійкість;
  • висока сорбційна здатність.

Такі якості спученого вермикуліту дозволяють використовувати цей мінерал практично як природний фільтр під час очистки стічних вод від органічних і токсичних рідин, а також нафтопродуктів, особливо в каналізаційних та замкнених промислових магістралях, де ця проблема є особливо актуальною.

Через такі фільтри на основі вермикулітного адсорбенту перекачується забруднена вода. Сорбційна ємність спученого вермикуліту компанії ECOVERM коливається в межах 1,6-3,5 г/г, залежно від інтенсивності аерації розчину.

Загалом спучений вермикуліт досить швидкодієвий фільтр для очистки стічних вод

Як факт, під час ліквідації розливу нафти у Північному морі вздовж берегів Нормандії використання спученого вермикуліту дозволило скоротити цей процес до двох тижнів, коли ж інші фільтраційні системи потребували б близько 1,5 років.

Компанія ECOVERM пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних властивостей. Очистка стічних вод з використанням вермикуліту значно пришвидшить цей процес та, крім того, піднесе його на якісно новий рівень.

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.