0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Пікірування (пересаджування саджанців)

By Юрій 6 років agoNo Comments
scope-ecoverm-plant-growing-dive-replanting-seedlings

Пікірування (пересаджування саджанців)

Пікірування

Пікірування саджанців відбувається до появи перших листочків, на фазі 1 – 2 листів, а тому дуже важливо створити сприятливі умови для їх подальшого живлення та росту, щоб попередити загибель рослини. Для цього рекомендується використовувати спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ , який, завдячуючи своїм унікальним властивостям, сприятиме активному росту та розвитку рослини.

Пікірування розсади з використанням спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™

Наприклад, під час пікірування помідор варто подбати про доступ вологи до рослини, оскільки саджанець пересаджується на значно більшу площу, а коренева система ще недостатньо розвинена, щоб самостійно вбирати воду із ґрунту. Тут необхідним є спучений вермикуліт, оскільки він:

  • має високий рівень поглинання та утримання вологи (100 гр вермикуліту здатні утримувати 500 мл води), яку поступово віддає рослині;
  • здатен до біологічного зрощення з рослиною, не завдаючи при цьому їй ніякої шкоди;
  • є ефективним біостимулятором росту, оскільки містить позитивно заряджені іони кальцію, калію, магнію, які виступають найважливішими елементами живлення рослини, а це, в свою чергу, значно пришвидшить ріст та розвиток кореневої системи.

Важливим є спучений вермикуліт і під час пікірування перцю. При пересаджуванні саджанців варто подбати про доступ до них тепла. Вермикуліт, володіючи теплоізоляційними властивостями, сприяє зниженню втрат тепла, або ж навпаки, його надлишковості.

Важливим моментом є й те, що спучений вермикуліт виступає активним розрихлювачем ґрунту, що є дуже важливим під час пікірування розсади. Адже коренева система з часом ставатиме значно розгалуженішою, а тому їй потрібно буде забезпечити вільний доступ кисню та поживних речовин.

Крім того, під час пікірування між саджанцем та ґрунтом можуть утворюватися порожнечі, що буде перешкоджати доступу вологи та поживних речовин до рослини. Їх можна позбутися завдяки спученому вермикуліту, так як він здатен до біологічного зрощення з рослиною, при цьому не завдаючи їй шкоди.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – це невід’ємний елемент під час пікірування рослин, будучи при цьому абсолютно доступним та дешевим.

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.