0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Зберігання овочів та фруктів (зберігання овочів на зиму)

By Юрій 6 років agoNo Comments
scope-ecoverm-plant-growing-storage-of-vegetables-and-fruit

Зберігання овочів та фруктів (зберігання овочів на зиму) за допомогою спученого вермикуліту

Вермикуліт – унікальний мінерал для зберігання фруктів та овочів

Такі особливі властивості цього природного матеріалу забезпечують довготривале зберігання овочів як в домашніх умовах, так і в промислових об’ємах без додаткових збитків. Наприклад, щороку підприємства, що займаються зберіганням овочів і фруктів на зиму, несуть колосальні втрати на псуванні продуктів тільки в процесі зберігання. Цю проблему можна вирішити, використовуючи спучений вермикуліт. Адже його використання дозволить зекономити до 15-20 % своїх запасів. Спучений вермикуліт є надійним середовищем для зберігання овочів, оскільки він є досить стійким мінералом. Він не розкладається та не гниє під дією різноманітних мікроорганізмів.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ – хімічно інертний та біологічно стійкий мінерал

Спучений вермикуліт нейтральний до дії лугів та кислот, екологічно чистий та абсолютно нетоксичний матеріал. У ньому відсутні важкі метали, він є абсолютно стерильним мінералом. Завдяки своїй здатності поглинати продукти газообміну, зберігання фруктів та овочів стає набагато ефективнішим, оскільки вони не піддаються грибковим захворюванням,  гниттю, утворенню плісняви та моху.

Зберігання овочевих напівфабрикатів цілком реальне та ефективне завдяки спученому вермикуліту. Цей мінерал, оброблений фунгіцидами або ж у чистому вигляді, значно знижує кількість відходів, так як запобігає проростанню овочів.

Зберігання фруктів також є більш ефективним завдяки цьому мінералу. Фрукти захищаються від зовнішніх чинників, а саме від вологи та значних перепадів температур. Таким чином, продукти зберігання є стійкими до змін клімату, що дуже важливо при довготривалому зберіганні та транспортуванні на далекі відстані, оскільки значно зменшують збиткові втрати.

Компанія ЕКОВЕРМ займається найбільш професійною обробкою вермикуліту, що забезпечує гарантійну якість та ефективність цього мінералу під час зберігання овочів та фруктів. Тому, якщо ви маєте намір купити дану продукцію, скористайтеся нашим інтернет-магазином, або зателефонуйте нам +380 (44) 338 38 58. Якщо ж у вас виникли інші запитання, з радістю відповімо на них будь-яким зручним для вас способом.

 

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.