0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

By Alexandra 4 роки agoNo Comments

Теплоізоляція залізничних цистерн та рефрижераторів

Активно використовують вермикуліт і як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, де він якнайповніше реалізує свої теплоізоляційні властивості.

Незалежно від виду рефрижератору – авторефрижератор, рефрижераторний вагон, контейнер чи рефрижераторне судно – вермикуліт ефективно справляється із завданням збереження харчових продуктів чи інших вантажів, що потребують певного температурного режиму, за якого вони не псувалися б чи не втрачали своїх властивостей.

Вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн

Вермикуліт компанії ECOVERM™ є ефективним матеріалом для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх стінок рефрижераторів та залізничних цистерн. Його використання в якості теплоізоляційного прошарку дозволяє значно зменшити кількість витрат на дорогі матеріали, необхідні для виготовлення даної продукції, а отже й зменшити саму товщину стінок рефрижераторів та цистерн.

Окремим питанням стоїть транспортування в’язких продуктів, які потребують особливого середовища для збереження своїх властивостей. Залізничні цистерни, виготовлені на основі вермикуліту, створюють найсприятливіші умови для транспортування таких речовин на будь-які відстані, підтримуючи певну температуру для збереження їх у тому ж рідкому стані безвідносно до будь-яких негативних зовнішніх чинників.

Крім того, вермикуліт компанії ECOVERM™ як матеріал для рефрижераторів та залізничних цистерн, крім високого рівня теплоізоляції, здатен забезпечити ще й низку інших важливих показників, таких як:

  • хімічна інертність;
  • біологічна стійкість;
  • стерильність та не токсичність;
  • довговічність.

Компанія ECOVERM™ пропонує Вам найбільш професійну обробку вермикуліту. Ви можете бути абсолютно впевненими в його надійності та ефективності, перевіреній у наших тестувальних лабораторіях.

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.