0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Виробництво легких бетонів. Вермикуліт в бетоні

By Юрій 5 років agoNo Comments
scope-ecoverm-constructing-production-of-lightweight-concrete

Виробництво легких бетонів. Вермикуліт в будівельних сумішах

Маючи досить легку вагу, вермикуліт торгової марки ECOVERM™ знаходить своє призначення у виготовленні легких бетонів, які використовуються при будуванні мостових конструкцій, у транспортному будівництві, у водогосподарстві та багатьох інших галузях промисловості. Такий своєрідний вермикуліт-бетон одночасно зможе забезпечити будівним конструкціям легкість, вогнезахист, тепло- та звукоізоляцію.

Переваги легких бетонів на основі вермикуліту торгової марки ECOVERM™

Будівельні розчини із вермикулітовим заповнювачем володіють низкою якісних переваг порівняно з традиційними. Завдячуючи своїй високій пористості, цей вермикуліт-бетон має:

  • у 2-4 рази меншу об’ємну вагу;
  • у 4-6 разів менший коефіцієнт теплопровідності.

Тому його зараховують до легких «теплих» розчинів, які є більш ефективними, ніж традиційні. Шар із такого цементно-вермикулітового матеріалу завтовшки 2 см абсолютно замінює шар цементно-піщаного розчину завтовшки 15-20 см. При цьому немає ніякого негативного впливу на таку будівельну конструкцію, а навпаки ж цей вермикуліт-бетон покращує її якісні показники та властивості. А за товщини 3 см цементно-вермикулітового шару можна зменшити товщину цегляної стіни більш ніж на 25%.

Такі властивості даного матеріалу дають позитивні результати в плані економії витрат під час будівництва.

Крім того, цей вермикуліт-бетон значно пришвидшить процес будівництва, скільки даний мінерал володіє 400%-ою властивістю поглинання води. А це, в свою чергу, викликає пришвидшене згущення розчину. Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ застосовується в якості легкого наповнювача для бетону та штукатурок, як декоративних, так і вогнестійких стінових панелей.

Компанія ECOVERM займається професійною обробкою вермикуліту, що, в свою чергу, підвищує ефективність його природних показників. А тому Ви можете бути впевненими в гарантійній якості вермикуліту як заповнювача для будівельних розчинів.

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.