0

ВХІД РЕЄСТРАЦІЯ
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch
  • Polski

+380 (44) 338 38 58 пошук

Рекультивація забруднених територій

By Юрій 5 років agoNo Comments
scope-ecoverm-ecology-revegetation-of-soil

Рекультивація забруднених територій

Рекультивація забруднених територій – одне з найважливіших завдань сьогодення, так як промисловість досягла неабияких висот у своєму розвитку, а наслідки її роботи поки що так і залишаються неліквідованими та стоять під відкритим питанням.

Особливо гостро стоїть питання про очистку поверхонь від нафтопродуктів, які є найбільш небезпечними техногенними розповсюджувачами, так як їхні вуглеводи утворюють токсичні сполуки як на поверхні ґрунту, так і в самому його шарі.

Споживання нафти в Україні становить близько 25-30 млн. тон на рік, а тому це зумовило утворення широкої мережі об’єктів нафтозабезпечення в останні роки, що підвищило екологічний ризик у 2 рази.

Спучений вермикуліт торгової марки ECOVERM™ є найбільш раціональним вирішенням проблеми рекультивації забруднених територій

Особливо необхідним є вермикуліт під час рекультивації забруднених територій із сухим ґрунтом, який має більший рівень поглинання нафти, на відмінну від вологого. Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ має високий показник утримання вологи, так як 100 грамів вермикуліту здатні ввібрати в себе 500 мл води, а потім повільно віддавати їх. Тому постійна стабільна вологість ґрунту дещо знизить ризик його забруднення нафтопродуктами.

Вермикуліт торгової марки ECOVERM™ володіє низкою унікальних властивостей, які ефективно діятимуть під час рекультивації забруднених територій:

  • Абсолютна стерильність та не токсичність;
  • Біологічна стійкість (не піддається зовнішньому впливу шкідливих мікроорганізмів, бактерій та грибків, змінам температури чи вологості);
  • Хімічна інертність (не взаємодіє з кислотами та лугами);
  • Висока адсорбційна здатність.

Компанія ECOVERM пропонує Вам найбільш професійну обробку цього мінералу, що значно збільшує ефективність його природних властивостей. Рекультивація забруднених територій з використанням спученого вермикуліту торгової марки ECOVERM™ не тільки пришвидшить цей процес, але й піднесе його на якісно новий рівень.

Введіть дані для входу в приватний кабінет


Нагадати пароль?

Реєстрація
Відновлення паролю для входу

Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом, потім натисніть кнопку Надіслати. Ми надішлемо Вам новий пароль, який Ви зможете змінити при потребі.